972-7337-42148 info@luz-weddings.com

YOUR WEDDING DAY ABSTRACT

קראנו פעם באיזשהו בלוג שאנשים מספרים שהם לא זוכרים איך החתונה שלהם נראתה אבל הם זוכרים איך היא הרגישה.
אנחנו מזדהים עם האמירה הזו, הרי צילום הוא הנצחת רגע באופן שיזכיר לנו, גם בעוד 20 שנים, את הרגש שחווינו אז, כשהצטלמנו.
אם ננסה לתמצת – זו המהות שלנו כצלמים.
אנחנו רוצים לייצר, עבור הזוגות שלנו, אוסף תמונות מאותו יום משמעותי שיעצימו בכל תמונה ותמונה את הרגש שחוו באותו הרגע. אחד הדברים שמייחדים אותנו הוא שאנחנו מגיעים מרקע של אדריכלות ועיצוב , אנחנו “חיים ונושמים” את העולם הזה, מכאן כמובן נגזרת גם האהבה שלנו לעולם האירועים והחתונות, תשומת הלב לפרטים הקטנים, הרצון לתעד את האווירה של יום החתונה באופן הנקי והאסתטי ביותר תוך שימת דגש לאופי של הזוג המצולם.

צלם טוב יכול לראות פוטנציאל במקום שבו אחר רואה עמימות.
למשל, הצילום הזה, אין בו צבעוניות מרגשת, אין פריטים מעניינים. מה כן יש? שימוש בתאורה הטבעית ובזווית הנכונה – סופר נמוכה. השילוב בין השניים יוצר משהו חדש, אחר, שמתפרש באופן שונה אצל כל אדם ואדם. לאחד – זה מזכיר מטוס, ולאחר – שביל.
זו בדיוק אמנות מופשטת, מצד אחד היא מכילה מידע ויזואלי דל ומצד שני היא עשירה במשמעות.

?אז איך אבסטרקט קשור לצילומי חתונה

צילום אבסטרקט הוא בעצם צילום בו האובייקט המצולם מאבד את משמעותו המקורית על ידי הוצאתו מההקשר הויזואלי. הוא עוסק בהבאת רגשות לתוך הצילום היות והאובייקט עצמו אינו חשוב אלא הצורה, הקומפוזיציה, הצבע, המרקם, תנועת הקווים וכדו’.
תהליך ההבנה של יצירות אומנות אבסטרקטיות מחייב מעבר להתבוננות החזותית, גם עיבוד מבוסס דמיון ואסוציאציות תלויות רגש, הקשר וזיכרון.
לכן יצירה אבסטרקטית אחת מתפרשת במגוון אופנים אצל בני אדם שונים.
החשיבה האבסטרקטית מלווה אותנו ביצירה לאורך כל יום החתונה – החל מצילומי ההכנות בבית שלכם או בחלל שבחרתם להתארגן בו ,דרך צילומי החוץ ועד לסיום המסיבה שלכם.

אלמנטים ספציפיים המייצגים “נקודות עוגן” עבורכם נבחרים על ידינו ומתועדים בקומפוזיציה אבסטרקטית.
בעצם, כל חפץ בבית; רהיט, מאכל, התכשיטים שבחרתם, וכל הפרטים בחוץ יכולים בעזרת סגנון צילום זה להפוך כל אובייקט דומם למזכרת של רגש,הקשר וזיכרון.

קומפוזיציה אבסטרקטית לתיעוד טבעות הנישואין

תנועה, קווים , מרקם – אבסטרקט

בניגוד לצילומי אווירה ודיטיילס בצילומי זוגיות האובייקט הוא העיקר, לכן נשתמש בזוויות צילום לא שגרתיות ובבחירת קומפוזיציה מיוחדת כדי ליצור תמונה מעניינת שתתכתב עם שאר הצילומים לאורך היום.

אנחנו מייצרים יחד איתכם גלריית צילומים של אותו היום, בה כל תמונה מצליחה להעביר את הרגש, התחושה, הריח…
כל תמונה היא ” STAND ALONE”, אך במבט כולל על כל התמונות מאותו היום, הקולאז’ שנוצר יוצר אימפקט חזק הרבה יותר. השלם גדול מסך חלקיו, כבר אמרו את זה לפנינו.

?ומה לגבי הצבע

מחקרים רבים עוסקים בסוגיית הצבעים ועד כמה הם משפיעים על רגשות, מצב רוח, תחושות.
אנשים זוכרים אירועים באמצעות חוויה ורגש, לצבעים יש משמעות רבה בתחום זה.
אנחנו מקפידים לייצר צילום נאמן למקור, בצבעים אמיתיים, טבעיים, ללא פילטרים, ללא אפקטים משני גוון, צילום שגם בחתונת הכסף שלכם תוכלו להסתכל עליו ולהרגיש ממש כאילו אתם עדיין שם…
אבל זה כבר נושא לכתבה חדשה.

יש אווילים האומרים שהעבודות שלי אבסטרקטיות, אך מה שהם מכנים אבסטרקט הוא הריאליזם הטהור ביותר, משום שהמציאות אינה מיוצגת על ידי הצורה החיצונית, אלא על ידי הרעיונות שמאחוריה, תמצית הדברים. (קונסטנטין ברנקוז’י)

FOLLOW US ON INSTAGRAM

FEATURED AT